Trendyol Evden Eve Nakliyat 1987 yılında İstanbul ilinde kurulmuş kaliteli, güvenilir ve kurumsal bir nakliyat firmasıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız birçok kaliteli nakliyat işine imza atmış ve hiç bir şikayet almayan aldığı ücretin fazlasıyla hakkını veren bir firmadır. Türkiye’nin en iyi sektörlerinden olan kara yolu taşımacılığı firmalarının, özellikle son yıllarda insanlara en iyi hizmeti sağlamak için oluşturulan evden eve nakliyat firmalarının her geçen gün artması ve bir çok korsan nakliyat firmaları arasına girmeye çalışması nedeni ile sizlerde kalitesiz bir hizmet almaya maruz kalıyorsunuz. İşte bu nedenle Nakliyefirmalari.com firması olarak sizlere en iyi ve en doğru hizmeti sağlayan firmaları bulmaya çalıştık ve bunun içinde belirli kıstaslar ile sizlere en iyi hizmeti veren Trendyol evden eve nakliyat firmalarını oluşturduk. Bu kaliteli hizmetler içerisinde sizlere nakliyat fiyatları ile en iyi taşımacılık hizmetini sunan firmalardan, sigortalı taşımacılık hizmetini veren firmamız tüm detaylar ile sizlere doğru bir seçim yapmanız için, hizmet vermeye başladık. Firmamız konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. İş yaptığımız kuruluşların memnuniyet verici referansları yukarıdaki iddiamızın kanıtıdır.

 İstanbul merkezli olarak faaliyetlerine başlayan Trendyol Nakliyat firmamız,30 yıllık tecrübesi ile bu güne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, alanında tecrübeli kadrosuyla, hizmette öncü bir Evden Eve Nakliyat Firması olmayı başarmıştır. 
Firmamız; Evden Eve, şehirler arası, ofis büro nakliyatı, villa taşımacılığı,eşya ambalajlama-paketleme gibi bir çok hizmet alanında faaliyet göstermekle birlikte, Trendyol  Evden Eve Nakliyat kurulduğu günden bu yana; ev, büro, okul, fabrika, iş yeri, fuar alanı, hastane, kamu kurum ve kuruluşları gibi bir çok alanda  Evden Eve nakliye hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
20’nin üzerinde nakliye aracımızla  Evden Eve nakliye hizmetinin lider firmalarından olmaya devam etmekteyiz.

HEMEN ARAYIN