Trendyol Evden Eve Nakliyet İstanbul ilinde ve ilçelerinde kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetleri sunan bir firmadır.Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.Ev nakiliyesi için özel tasarlanmış tamamı kendi bünyesinde bulunan araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Personelimiz ev eşyası taşıma konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Evden eve nakliyat ihtiyacınız varsa firmamız ile görüşmeden karar vermeyiniz. Bizimle iletişime geçtiginizde ücretsiz eksperimiz gelip sizlere bir taşınma planı çıkarır ve uzman ekiplerimiz bu plan dogrultusunda sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam eder öncelikle eşyalarınızı kaliteli mazemeler ile ambalajlama yapar güzel bir şekilde araçlarımıza istif ederek eşyalarınızı hiç hasar görmeden yeni adresinize teslim eder.Ev eşyası,ofis, banka, okul, fabrika vb.. nakliyat hizmetleri veren firmamız ambalajlı, sigortalı ve lüx taşıma hizmeti ile müşterilerinin tercihidir. Trendyol Evden Eve Nakliyat, dostluğu ve kişiliği ön planda tutmuş, para konusu önem arzetmemiş ve kaliteyi yakalamış bir şirkettir. “Eşyalarınız ve siz bizim için önemlisiniz” sloganıyla ile yeni dünyanın milenyum buluşmasında hizmet vermeye uzman kadrosuyla birlikte devam etmektedir.

Evden Eve nakliyatta bir marka olan Trendyol Evden Eve Nakliyat müşteri odaklı yaklaşımı, güvenilir taşımacılığı ve kaliteli Evden Eve taşımacılığı ucuza mal etmesi ile müşterilerinden tam not almıştır.
Ücretsiz ekspert hizmeti ile Evinize gelir eşyalarınızın boyutunu, hacmini, kırılganlığını, paketleme malzemesi seçimini, araca yerleşim düzenini yapar ve bu kapsamda eşyalarınıza değer biçerek sigorta değerini belirler. Daha sonra eksperimizin direktifleri doğrultusunda elemanlarımız eşyalarınızı evinizin durumuna göre, kaçıncı katta oturduğunuz, sitenizdeki yol durumuna göre asansörlü ya da klasik yöntem ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Evinize yerleşim esnasında de-monte edilen eşyalar aynı titizlik ile tekrar montajlanır. Evden Eve Nakliyat çalışmalarımızda büyük özveri ve titizlikle çalışan firmamız uygun fiyatta sorun yaşamadan gönül rahatlığı ile hizmet alacağınız nakliyat çalışmaları sunar. İstanbul evden eve nakliyat ihtiyacı olan müşterilerimize nakliyat ihtiyaçlarının da bizlere ulaşmalarında ekspertiz gönderimi sağlıyoruz bu sayede ekspertiz çalışanlarımız eşyalarınızı kontrol ederek aile bütçenizi zorlamayacak şekilde nakliyat teklifinizi sunarlar. Nakliyat teklifinizi almanız doğruntusunda anlaşma yaparak sözleşmeniz sunulur. Sizlerle sözel olarak konuşulan her bir madde nakliyat sözleşmenizde de yer almaktadır. Sizlerde Trendyol Nakliyat aracılığı ile sorunsuz nakliyat hizmeti almış olursunuz.

HEMEN ARAYIN