Piyano taşımacılığı çok fazla özen ve dikkat gerektirir. Birçok alanda olduğu gibi piyano taşımacılığı alanında da Trendyol Evden Eve Nakliyat; yılların kazandırdığı engin tecrübeye ve uzman ekibine güveniyor.
Pahalı, ağır ve hassas bir müzik aleti olan piyanonuz ücretsiz ekspert hizmetimiz ile sigortalanır. Taşıma esnasında piyanoda kırılma tehlikesi olan kısımlar de-monte edilir, tellerine, tuşlarına ve bilimum aksamına hasar gelmemesine dikkat edilerek paketlenir ve binanın yüksekliği, merdivenlerin genişliği vb etmenler göz önünde bulundurularak uygun taşıma aracı kullanılır.(asansörlü taşıma ya da klasik Eşya taşıma yöntemlerimizle sizlerin hizmetindeyiz.)
Trendyol Nakliyat para kasası taşımacılığında siz müşterimizin %100 memnuniyeti doğrultusunda hareket eden ,bu alanda da uzman bir firmadır. Para kasası taşımacılığına uygun araçlarımız ile deneyimli elemanlarımız tarafından paketlenen para kasanız Trendyol Nakliyat güvencesi ile sadece birkaç saat içerisinde istediğiniz yerde olur.

HEMEN ARAYIN